Your address will show here +12 34 56 78
Ege Sanat Atölyesi 
Hakkında
Ege Sanat Atölyesi (ESA), Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nda başlayan sanatsal faaliyetlerimize mezuniyet sonrasında da devam edebilmek için Mart 2008’de İzmir’de oluşturduğumuz sanatsal bir alandır. Bu alandaki faaliyetlerimizi Temmuz 2018’den bu yana Alsancak 1467 sokaktaki ESA Mekan’da sürdürmekteyiz.


Mekanımız sanatsal alanda bir üretim ve araştırma merkezidir. ESA Mekan’da devam eden atölyelerimiz oyunculuk ve çağdaş dans alanındaki temel ve yeni yaklaşımlar üzerinedir ve herkese açıktır. Ayrıca atölyelerimize katılan kişiler, temel eğitimlerden geçtikten sonra ESA bünyesinde sanatsal faaliyetlerini sürdürmek isterlerse var olan üretim alanlarımıza ( tiyatro, performans) dahil oluyorlar. 


ESA Mekan’da atölyelerin dışında sanatsal okumalar, tek kişilik oyun ve performans gösterileri ve sinefil bir halin yayılması amaçlı kısa film gösterimleri ve söyleşileri de yapılıyor. Topluluğumuzun tiyatro oyunlarının bazıları ise Sahne Terminal’de oynanıyor. 


Atölye ve etkinlik tanıtımlarımızı buradan ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, siz de aramıza katılabilirsiniz.  

Oyun

Atölye

Üye

Destekçi

Destekçiler

Neslihan Köroğlu
Zafer Menek
Oya İnanlı
Kerem Demirtaş
Edip Deder
Fırat Ö. Akıncı
Pınar Yılmaz
Mustafa Sırkıntı
Merve Sırkıntı
Esin Yüksel
Emre Yalçın
Ozan Bayav
Özgür Akkavak
Hasan Yeşil
Vuslat D. Ersen