Your address will show here +12 34 56 78
Gecmis Atolyeler

Doğal Oyunculuk Kaynakları “Simge Günsan ile Fiziksel Tiyatro Atölyesi”

Oyunculuğun temeline fiziksel eylemi koymak ve oyun oynamaya başlamak için duygu derinliklerine değil doğanın kendisine dönmek üzere yapılacak olan bu atölyede, elementlerden başlayıp farklı materyallerin bedeninizde yansımasını görmek sanatsal hayatınızda yepyeni bir pencere açacak.

Programın amacına ulaşabilmesi ve katılımcıların sonsuz bir yaratıcı sürece adım atılabilmesi için; Fiziksel Tiyatro tekniğine dayalı egzersizler, sahne doğaçlamaları ve Nötr Maske çalışmaları uygulanırken, katılımcılar kendi keşif süreçlerini birbirlerini gözlemleyerek de zenginleştirecekler.

 

Atölye Lideri: Simge Günsan

1988’de Melbourne’de doğdu. Kova Burcu. Avusturalya Kangan Batman Enstitüsü Moda Tasarım Bölümünden,  Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları/Performans Bölümünden ve Kopenhag uluslararası fiziksel tiyatro okulu The Commedia School’dan mezun oldu. 2011’de Kadro Pa isimli tiyatro grubunu kurdu. Antalya Şehir Tiyatroları’nda oyuncu olarak çalıştı. İstanbulimpro ve Bereze tiyatro ekibiyle çalıştı. Güldür Güldür isimli televizyon programında yer aldı.

 

Katılımcılar atölyeye rahat çalışma kıyafetleriyle katılmalıdır.

 

Kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır.

BİZE ULAŞIN